(067) 967 - 39 - 99
(050) 707 - 59 - 58

Головна

ТОВ "Фірма ВіК" створене 21 липня 2003 року колективом висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи. Кваліфікований інженерно-технічний персонал застосовує в своїй роботі сучасну технічну продукцію, передові технології в проектуванні і монтажі, що дозволяє працювати у встановлені терміни, чітко дотримуючи технологію виробництва при цьому гарантувати належну якість робіт.

Останнім часом, враховуючи загальну ситуацію, що склалась навколо традиційних енергоносіїв, все актуальнішим стає питання автономного опалення будинків з використанням відновлюючих джерел енергії. Найбільш перспективним та поширеним напрямком вважається використання нових технологій по отриманню тепла надр землі. Фахівцями підприємства дані технології вивчені, освоєні та успішно впроваджуються на вітчизняному ринку вже на протязі багатьох років. На протязі останніх років підприємство значно розширило свою матеріально-технічну базу. Освоєно та впроваджено виробництво залізобетонних виробів, фільтруючих елементів для свердловин різних модифікацій, запасних частин до бурової і допоміжної техніки та надання інших послуг з використанням спецтехніки.

Компанія реалізує проекти з широким колом суб'єктів підприємницької діяльності, юридичних, фізичних осіб і органів державної влади України. При цьому не зупиняється на досягнутому, шукає нові шляхи та способи надання своїх послуг на ринку України, постійно розширює і оновлює технічну базу і створює сприятливіші умови для своїх клієнтів і дилерів. У разі потреби компанія виконує розробку проектно-кошторисної документації з усіма необхідними висновками та погодженнями у відповідних дозвільних установах.

По закінченню робіт на підставі проекту видається паспорт на свердловину. При цьому в залежності від конструкції свердловини надається гарантія терміном від трьох років.