(067) 967 - 39 - 99
(050) 707 - 59 - 58

Корисність води

Відомо, що вода є головним елементом нашого організму, вона міститься у всіх клітинах і у всіх тканинах, бере участь у всіх основних біологічних процесах в нашому організмі, включаючи обмінні процеси, процеси травлення, кровообігу та інших. Постійне поповнення запасів води в нашому організмі є одним з ключових вимог і абсолютно необхідним чинником для забезпечення здоров'я, і ​​якщо у вас спостерігаються такі симптоми, як сухість у роті, запаморочення, прискорений пульс, погіршення слуху - це може означати, що вашому організму не вистачає води.

Корисні властивості води включають зволоження, омолодження, регенерацію і зростання, освіження та багато інших. Нашому організму щодня необхідно від 2 до 3 літрів води, причому більшу частину цієї кількості ми отримуємо з їжею, фруктами, овочами та іншими продуктами харчування. Проте вважається, що близько 1-1,5 літра води необхідно випивати в якості чаю, кави, компотів і т.п., але найкращим варіантом буде вживати тільки чисту воду, збагачену мінералами, але не газом. Газована вода чинить негативні ефекти на наше травлення, на здоров'я наших зубів і т. п.

За давніх часів, чисту криничну або талу воду використовували для позбавлення від багатьох недуг. Так з'явилося водолікування, або застосування різних корисних властивостей води для нашого здоров'я. Наприклад, всім добре відомі позитивні ефекти контрастного душу, який може подарувати нам бадьорість і силу духу вранці після сну. Ще одним найвідомішим і популярним способом водолікування є занурення ніг у гарячу воду при застудах, нежиті, болях в горлі та інших подібних симптомах. Також, іншими способами водолікування є контрастні обмивання, гірчичні ванни, полоскання горла і промивання носа, та й ходіння босоніж по ранковій росі.