(067) 967 - 39 - 99
(050) 707 - 59 - 58

водопровід, опалення

 

Автономна каналізація

Незамінним рішенням проблем, пов'язаних з водовідведенням побутових стоків, особливо це стосується багатьох приватних територій і районів за містом, де відсутня централізована мережа водопостачання та каналізації, є установка автономної каналізації.

Її застосовують для очищення стічних вод від різних забруднень, для видалення рідких і твердих продуктів життєдіяльності.

Більшість подібних систем працює за принципом, який безпосередньо залежить від життєвого циклу бактерій, що розвиваються на органічних сполуках у стічних водахНаприклад, анаеробні бактерії, розвиваються без доступу кисню, а іншим, аеробним, для життя і участі в процесі зброджування стічних вод необхідна киснева середу. 

Існують такі види автономних каналізацій:

 • 1.Найбільш простим і бюджетним способом відведення стічних вод є установка накопичувальної ємності. Такий спосіб добре підходить при нерегулярному або рідкому скиданні стічних вод і не вимагає електроживлення. Однак, якщо збільшується обсяг скидання стічних вод, з'являється необхідність установки більшої накопичувальної ємності, яка займе велику площу вашої ділянки.
 • 2. Другий спосіб - це система автономної каналізації на базі септика з полем фільтрації, який базується на аналізі рівня грунтових вод і безпосередньо вигляді самого грунту. Найбільш відповідний для будівництва септика грунт - легко фільтруємий пісочний, в крайньому випадку суглинок. Септик з полем фільтрації обслуговує один раз на рік, не вимагає електроживлення і займає малу площу. Септик з біофільтром встановлюється на грунтах з поганою поглинанням. Він не вимагає електроживлення, займає небагато місця і часто має на увазі використання автономної насосної станції.Слід врахувати, що не всі системи автономної каналізації з використанням септика з біофільтром, дозволяють застосовувати продукти очищення води в якості біологічних добрив
 • 3. Третій спосіб - це аерація, система з примусовою біологічним очищенням. Вона гарантує найкращий результат очищення стічних вод, встановлюється на грунтах з поганою поглинанням і наділена приголомшливою функціональністю. Однак система вимагає постійного обслуговування, залежить від електроживлення та критична до потрапляння у стічні води жирових відходів, також на якість очистки води впливає наявність миючих засобів в стічних водах.

Перед тим, як встановлювати автономну систему каналізації слід врахувати наступні пункти:

 • - Можливість проведення на ділянці будівельно-монтажних робіт із застосуванням важкої техніки.
 • - При облаштуванні каналізації власного будинку важливим моментом є дотримання вимог Держсанепіднагляду та служби природоохорони щодо очистки стічних вод.

 

Водопровід

Життєдіяльність в будь-якому будинку неможлива без водопостачання. Якщо ви знаходитесь в районах, віддалених від основної водної магістралі і до вас не підведений водопровід, то вам обов'язково потрібна система водопостачання.

Розрізнюють два  види водопостачання:

 • - автономне, при якому вода безпосередньо забирається з джерела (свердловини чи криниці), це стосується котеджів та заміських, сільських  будинків;
 • - централізоване, при якому воду забирають з будь-якого джерела насосом та під тиском передають по системах труб до квартири чи будинку. 

Таким чином, система водопостачання котеджу, заміського будинку має такі складові:

 • 1. Джерело води, яким  може бути трубопровід, свердловина чи колодязь. 
 • 2. Водозаборну систему, яка складається з насоса, гідроакумулятора,  зворотного клапана, автоматики, яка регулює тиск в системі водопостачання. 
 • 3.Система очищення та фільтрації, яка  може мати один чи декілька фільтрів,  що залежіть від якості води в джерелі.Система трубопроводів, якість якої залежить від вибраних матеріалів та умов її експлуатації.
 • 4. Водонагрівач, який може бути газовим або електричним. Звичайно, газовий – це бюджетний варіант, але все залежить від того, чи підведено газ до будинку.
 • 5. Сантехнічні прилади (ванни, душові кабіни та змішувачі).

При розрахунку та монтажі системи водопостачання враховується тиск води в будинку, характеристики труб, приладів, тип самої споруди, якість води

Наша компанія допоможе Вам з розрахунком системи водопостачання , запропонує оптимальне технічне рішення, забезпечить діагностику, сервісне обслуговування, проектування та підбір оптимального обладнання

 

Опалення

Останнім часом, враховуючи загальну ситуацію, що склалась навколо  традиційних енергоносіїв, все актуальнішим стає питання автономного опалення будинків з використанням відновлюючих джерел енергії. Найбільш перспективним та поширеним напрямком вважається використання нових технологій по отриманню тепла надр землі. Фахівцями компанії дані технології вивчені, освоєні та успішно впроваджуються на вітчизняному ринку вже на протязі багатьох років

Ми пропонуємо допомогу в:

 • - проектуванні інженерних систем по опаленню,
 • - постачанні необхідного обладнання,
 • - монтажі ,
 • - налагоджувальних роботах;
 • - експлуатації,


Надаємо сервісне та гарантійне обслуговування споруд будь-якої складності, приватних будинків, багатоповерхових будинків, виробничих та складських приміщень.

Звичайно автономна система опалення та гарячого водопостачання складається з  джерела теплопостачання (котла),  мережі трубопроводів з нагрівальними приладами й водорозбірною арматурою.

До основних переваг даної системи можна віднести:

 • - швидку реалізацію монтажу та запуску системи гарячого водопостачання та опалення,
 • - відсутність дорогих зовнішніх мереж,
 • - можливість скорочення витрат палива за допомогою місцевого регулювання,
 • - низькі початкові витрати
 • - спрощення в вирішенні питань при будівництві.


Основою опалювальної системи є котел. Опалювальні системи і котли можуть бути одноконтурними (які опалюють тільки приміщення) та двоконтурнми (які нагрівають водопровідну воду та опалюють приміщення). Відповідно, одноконтурний котел має одну спіраль з теплоносієм ( це вода чи антифриз) та слугує лише для опалення будинку, двоконтурний котел має в  корпусі дві спіралі та нагріває водопроводну воду та приміщення.

Наша компанія якісно та надійно проведе  роботи з монтажу, комплектації автономних систем опалення в заміських будинках та котеджах , дачах ,  використовуючи  тільки якісні матеріали імпортних та вітчизняних виробників