(067) 967 - 39 - 99
(050) 707 - 59 - 58

системи поливу

 

Ландшафтний дизайн

Якщо ви хочете облагородити свою ділянку, надати вишуканості та гармонії навколишній природі - наші фахівці до ваших послуг. Найцінніший досвід, творче прагнення та індивідуальний підхід - ось три кити, на яких тримаються основи ідеального пейзажу навколо вашого будинку.

Ми здійснюємо комплексне рішення поставлених завдань з ландшафтного дизайну, від ландшафтного проектування до озеленення та благоустрою ділянки, а також подальшого ландшафтного обслуговування.

Етапи роботи компанії ведуться за наступними напрямками:

  • 1 Ландшафтне проектування ділянки. Художня розробка і деталізація окремих ділянок території, робочі креслення та ескізи елементів ландшафтної архітектури, дизайн декоративних композицій (групові посадки, квітники, альпійські гірки, рокарії, сад каменів, водні пристрої), дизайн зовнішнього освітлення.
  • 2 Підготовка території до озеленення, її очищення. Окультурення грунтів, геопластика рельєфу; інженерна та агротехнічна підготовка територій; роботи з влаштування доріжок, майданчиків та інженерних споруд; системи поливу, дренажу та освітлення; водні пристрої (природні й декоративні водойми, водоспади, фонтани).
  • 3.Озеленення. Дендрологічні і фітопатологічні обстеження насаджень та догляд за ними; пристрій деревно-чагарникових масивів, групових і рядових посадок; вертикальне озеленення, створення квітників і міксбордерів, альпінаріїв і рокаріїв, влаштування газонів (звичайний, партерний, мавританський, луговий, рулонний).
  • 4.Рекомендації (консультації), сервісне обслуговування території; технічне обслуговування декоративних водойм і т. д

 

Автоматичний полив

Для багатьох сучасних людей автоматичні системи поливу стали невід'ємною частиною комфорту, тому що благоустрій земельної ділянки вимагає часу і зусиль.

Автоматичні системи поливу зводять до мінімуму участь людини в процесі.Сучасні технології дозволяють дозувати кількість води і, при необхідності, контролювати весь процес поливу дистанційно. Ви можете налаштувати сам графік поливу ділянки по числах, дням тижня, місяцям, в залежності від типу рослин і рекомендацій по догляду, а також особливостей грунту.

Ми пропонуємо нашим клієнтам такі послуги з установки систем автоматичного поливу:

  • - Розробку проекту майбутньої системи поливу;
  • - Консультації при виборі обладнання,
  • - Комплектацію, доставку та монтаж необхідного обладнання
  • - Пуско-налагоджувальні роботи
  • - Гарантійне та післягарантійне обслуговування


Наша компанія запропонує вам оптимальні рішення по установці автоматичної системи поливу, установку якісних комплектуючих до них, індивідуальний підхід і уважне ставлення до особливостей в кожному конкретному випадку при проектуванні та монтажі.